fbpx
  • info@rehberharita.com
  • +90 536 737 7909

HABER DETAYI

27 Haziran 2024 13:46

Sigortam.net Kullanıcılarına Uygun Poliçe Fırsatı

Sigortam.net Kullanıcılarına Uygun Poliçe Fırsatı

Sigortam.net, sigorta tekliflerini hızlı ve yalın bir şekilde karşılaştırarak kullanıcılarının ihtiyaçlarına ve bütçelerine uygun poliçeler sunacak.

Şirketten yapılan açıklamaya göre yapay zekayı iş süreçlerine entegre eden Sigortam.net, uygun fiyatı, geniş kapsama alanı ve fiyat-performans özellikleriyle öne çıkan bir ürün olmak üzere üç seçenekle müşterilerine şeffaf rehberlik sunuyor.

Sigortam.net Kullanıcılarına Uygun Poliçe Fırsatı

Sigortam.net Üst Yöneticisi (CEO) Ataman Kalkan açıklamasında ‘Sigortam.net kullanıcıları, sigortaları karşılaştırarak ihtiyaçlarına cevap veren ve beklentilerini en uygun şekilde karşılayan poliçeleri net ve şeffaf bir şekilde görebiliyor ve seçimlerini güvenle yapabiliyor. Bu da sektörümüze olan güveni tazeliyor. İnovasyonu entegre ettiğimiz süreçlerimizin yanında satış sonrasındaki hizmetlerimizle de müşterilerimizin 7/24 yanında oluyor, herhangi bir hasar durumunda hasar destek hattına 3 saniyede ulaşma taahhüdü sunuyoruz.’ sözlerini ifade etti ve şöyle devam etti.

‘Dönemsel indirimlerin yanı sıra müşterilerimizin her zaman yararlanabileceği indirimlerimiz de mevcut. Emeklilere özel uygulanan indirimler, öğretmenler, akademisyenler, doktorlar gibi farklı meslek gruplarına yönelik uygulanan meslek indirimleri ya da sigorta şirketlerinin uyguladığı poliçe kullanım oranlarına paralel olarak değişkenlik gösteren hasarsızlık indirimleri gibi. Tüm bunlar da eklendiğinde artık poliçe satın alırken avantajlı fiyatlara erişebilmek ve tasarruf edebilmek de kolaylaşıyor.’ açıklamasında bulundu.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.