fbpx
  • info@rehberharita.com
  • +90 536 737 7909
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
44 ZİYARETÇİ
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 08:00 - 18:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE
QR KODU
FİRMAYA MESAJ GÖNDER
6+2 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Yeşiloba Mah. 46259 Sk. No:11/C Seyhan / ADANA

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Hakseven Kimya, yoluna emin adımlarla devam etmektedir. Şirketimiz tüm bayileri ile bir aile gibi olduğu için büyüme oranlarında da birlikte hareket edip her geçen gün ismini daha çok duyurmaktadır. Yakın gelecekte yapılacak yatırımlar ile birlikte ülkemizin en hızlı ve sağlıklı büyüyen şirketlerinden biri olma yolunda emin adımlarla yürümektedir.

Global piyasadaki ihraci ticaretlerimizi de her geçen gün artırarak ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır. Hakseven Kimya, 2000 yılında kurulmuş bir kimya şirketidir. Şirketimiz, genel amaçlı silikon ve silikonize akrilik mastik ürünleri üretmektedir.

Hakseven Kimya, Türkiye’nin en büyük kimya şirketlerinden biridir ve ürünleri 100’den fazla ülkeye ihraç edilmektedir. Hakseven Kimya, tüm bayileri ile bir aile gibidir.

Şirketimiz, bayilerine her türlü desteği sağlamaktadır ve bayilerimiz ile birlikte büyümeyi hedeflemektedir. Hakseven Kimya, bayileri ile birlikte her geçen gün ismini daha çok duyurmaktadır ve Türkiye’nin en hızlı ve sağlıklı büyüyen şirketlerinden biri olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Hakseven Kimya, global piyasadaki ihraci ticaretlerini de her geçen gün artırmaktadır.

Şirketimiz, ürünleri ile dünya çapında tanınmakta ve Türkiye ekonomisine önemli katkı sağlamaktadır. Hakseven Kimya, gelecekte de büyümeye ve gelişmeye devam edecek ve Türkiye’nin en büyük kimya şirketlerinden biri olmaya devam edecektir.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.